Szanowni Państwo,

Z radością zawiadamiamy, że koncert charytatywny „Grzegorz Turnau dla dzieci z autyzmem”, wcześniej planowany na 21 kwietnia 2018 roku, odbędzie się 4 czerwca 2018 roku (poniedziałek) o godz. 19.00 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.

W ramach prowadzonej kampanii „Gdańsk solidarnie dla autyzmu” (http://www.fundacja.iwrd.pl/nasze-dzialania/aktualnosci/182-gdansk-solidarnie-dla-autyzmu) z okazji Miesiąca Wiedzy nt. Autyzmu zapraszamy na nasz „Dzień Otwarty w IWRD” już 12 kwietnia!

Szanowni Państwo,

Niestety z powodu nagłej choroby Artysty jesteśmy zmuszeni odwołać koncert charytatywny „Grzegorz Turnau dla dzieci z autyzmem”, który zaplanowany jest na jutro – sobota 21 kwietnia godz. 19.00 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.

21 kwietnia 2018 r. godz. 19.00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny: „Grzegorz Turnau dla dzieci z autyzmem”. 21 kwietnia 2018 roku godz. 19.00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury, w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Korzennej 33/35 w Gdańsku. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na terapię dzieci z autyzmem podopiecznych naszej Fundacji.

5 stycznia 2018 r. naszą Fundację odwiedził Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak, któremu towarzyszyła jego Doradczyni Społeczna Pani Dorota Zawadzka.

5 stycznia 2018 r. miała miejsce wyjątkowa uroczystość – otwarcie nowej przestrzeni edukacyjnej, gdzie we współpracy z nami realizowany jest projekt „Model edukacji włączającej dla uczniów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu”.

IWRD oraz Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku nawiązały współpracę, w ramach której realizują wspólny nowatorski projekt „Model edukacji włączającej dla uczniów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu” w klasach I-III.

Wykładowcy:

doświadczeni terapeuci z IWRD, rodzice dzieci z autyzmem

Cel spotkań:

przekazanie rodzicom praktycznych informacji dotyczących radzenia sobie z sytuacjami dnia codziennego i podstawowymi zasadami prowadzenia terapii w domu. Tematyka szkoleń dopasowywana będzie do potrzeb rodziców.


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, fax: 58 341 44 40
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 - 2017 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Projekt strony: Studio WWW, Projektowanie stron www

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.