5 stycznia 2018 r. naszą Fundację odwiedził Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak, któremu towarzyszyła jego Doradczyni Społeczna Pani Dorota Zawadzka.

Podczas wizyty Rzecznik zapoznał się z prowadzoną przez nas działalnością terapeutyczną, badawczą i szkoleniową. Ponadto zwiedził naszą placówkę, przyglądał się prowadzonej terapii dla dzieci z autyzmem i spotkał się z dziećmi w Przedszkolu Specjalnym dla dzieci z Zaburzeniem Autystycznym oraz z dziećmi w Przedszkolu Integracyjnym „Bajkowa Akademia”. Dzieci otrzymały upominki.

Poniżej fotorelacja z wizyty: fot. Piotr Molęcki/BRPD