18 czerwca odwiedziła nas nasza Ambasadorka Katarzyna Zielińska! Pani Kasia była pod wielkim wrażeniem IWRD, ale przede wszystkim jej serce zdobyły nasze wspaniałe dzieci. W prezencie od Pani Kasi i od Muppetshop dzieci otrzymały piękne książeczki, które z wielką radością wspólnie z Panią Kasią oglądały i czytały. Dziękujemy!!!

Po spotkaniu z przedszkolakami Dyrektor Fundacji IWRD dr Anna Budzińska przedstawiła Pani Kasi prezentację nt. działalności Fundacji oraz autyzmu i terapii stosowanej w IWRD. Wspólnie z naszą Ambasadorką oraz DDS Poland przygotowujemy film o IWRD – tego samego dnia odbyły się nagrania do filmu.

Więcej informacji na naszym profilu na facebooku: