Somerset Hills Learning Institute, USA

Dr Kevin J. Brothers, Somerset Hills Learning Institute, USA

Kevin J. BrothersCertyfikowany Analityk Zachowania (BCBA-D), jest założycielem i Dyrektorem Wykonawczym Somerset Hills Learning Institute, twórcą nowego programu terapii dla dorosłych ze spektrum autyzmu - Center for Career Advancement. Dr Brothers uzyskał doktorat z psychologii rozwojowej i dziecięcej na University of Kansas w 1999 roku. Od ponad 35 lat posługuje się w terapii naukową metodą Stosowanej Analizy Zachowania. Z powodzeniem stosuje ją w szkołach publicznych o prywatnych dla małych dzieci, młodzieży i dorosłych z autyzmem. Pełnił różne funcje w Princeton Child Development Institute (PCDI), Autism New Jersey, Lawrence Kansas Public School District oraz jako konsultant ds. edukacji w szkołach publicznych i rodzinach. Zainteresowania badawcze dr Brothers obejmują zagadnienia szkolenia rodziców, kontroli bodźców, zarządzania zachowaniami organizacyjnymi i włączania technologii cyfrowych do leczenia autyzmu. Prezentował swoje prace na konferencjach krajowych i międzynarodowych, a jego artykuły były publikowane w Journal of Applied Behaviour Analysis oraz Journal of Autism and Developmental Disabilities.
Pod kierownictwem dr. Brothers, Somerset Hills Learning Institute realizuje swoją potrójną misję, polegającą na kształceniu studentów, czy to w tradycyjnych placówkach edukacyjnych, czy w miejscu pracy, jako niezależnych i produktywnych obywateli. Dr Brother kształci nowych terapeutów w celu świadczenia pomocy terapeutycznej coraz większej liczbie osób. Prowadzi badania dotyczące terapii autyzmu oraz je publikuje w sposób możliwie najbardziej przystępny dla specjalistów, ale również dla każdej osoby biorącej udział w terapii.


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

© 2015 - 2022 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Google Ads powered by Anibia.pl | Projekt strony: Studio WWW