W ramach prowadzonej kampanii „Gdańsk solidarnie dla autyzmu” (http://www.fundacja.iwrd.pl/nasze-dzialania/aktualnosci/182-gdansk-solidarnie-dla-autyzmu) z okazji Miesiąca Wiedzy nt. Autyzmu zapraszamy na nasz „Dzień Otwarty w IWRD” już 12 kwietnia!

Program:

  • 11:00 zapraszamy na prezentację i zwiedzanie naszej siedziby - podczas wizyty będzie możliwość zapoznania się z działalnością Fundacji IWRD oraz obejrzenia prowadzonej przez nas terapii dla dzieci z autyzmem w Przedszkolu Specjalnym.
    Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • W godz. 13:00 - 16:00 zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje i badania przesiewowe M-CHAT-R/F dla dzieci od 18 miesiąca życia, w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu.
    Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania - adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O niepokojących zachowaniach u małych dzieci i o badaniach przesiewowych M-CHAT-R/F można przeczytać tutaj: http://www.poradnia.iwrd.pl/dla-rodzicow/prawidlowy-rozwoj-dziecka-i-niepokojace-zachowania

Jesteśmy partnerem ogólnopolskiego Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu „Badabada” (http://www.badabada.pl/)


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 - 2017 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Projekt strony: Studio WWW, Projektowanie stron www

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.