W dniach 29 – 30 września w Sztokholmie odbędzie się 10-ta Międzynarodowa Konferencja organizowane przez ABAI (Association for Behavior Analysis International) działające od 1974 roku. To wydarzenie ma ogromne znaczenie dla wszystkich instytucji zajmujących się osobami z autyzmem, wyznacza najnowsze kierunki działań oparte na badaniach i doświadczeniach wielu organizacji, placówek badawczych i edukujących. 

Tegoroczna konferencja to 90 godzin programu, w tym 13 sesji. Poruszane tematy będą różnorodne, obejmujące różne dziedziny jak terapię osób z  autyzmem, uzależnień, ACT, szkolenia rodziców, szkolenia personelu, umiejętności społecznych i innych. Poruszane będą również zagadnienia z dziedziny etyki czy telezdrowia. Odbędzie się  także sesja plakatowa z ponad 100 plakatami z całego świata. 

Jednym z czterech wyróżnionych i polecanych paneli jest sesja zatytułowana „Efektywny,  oparty na badaniach naukowych i społecznie istotny model terapii  osób z autyzmem”,na której jednymi z głównych prelegentów sąspecjaliści z IWRD. 

Więcej szczegółowych informacji o tym wydarzeniu TUTAJ


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

© 2015 - 2017 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Projekt strony: Studio WWW, Projektowanie stron www

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.