Nowa aplikacja "Przyjazne Litery" przeszła pomyślną weryfikację i rejestrację, jest już dostępna na tablety w sklepie Google Play – TUTAJ

To już kolejna aplikacja, będąca efektem współpracy z wydziałem Politechniki Gdańskiej w ramach wspólnego projektu „non-profit”.  

Ze strony IWRD w projekcie udział wzięli specjaliści pod kierunkiem dr Anny Budzińskiej i Iwony Ruty-Sominki, natomiast ze strony PG projektem kierowała dr inż. Agnieszki Landowska. 

Ta aplikacja jest narzędziem edukacyjnym dedykowanym dzieciom ze spectrum autyzmu, które wkraczają w świat liter. Daje ona terapeucie możliwość dostosowania stopnia trudności do aktualnych potrzeb dziecka, a atrakcyjna grafika zachęca do zaangażowania w proces nauki.

Zachęcamy do zapoznawania się z funkcjonalnością tej aplikacji. 

Ogromne podziękowania i uznanie kierujemy dla wszystkim tych, którzy z PG byli zaangażowani w ten projekt, szczególnie panu Mikołajowi Szotowiczowi – studentowi Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG.


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

© 2015 - 2017 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Projekt strony: Studio WWW, Projektowanie stron www

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.