Dziękujemy, że zdecydowałeś się pomóc Instytutowi Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Prosimy o podanie minimum niezbędnych danych i naciśnięcie przycisku DALEJ

Imię
Nazwisko
Wybierz kwotę darowizny

Dokonując wpłaty, oprócz kwoty i numeru naszego konta należy podać pełną nazwę naszej Fundacji (Fundacja – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka), swoje dane (imię i nazwisko), a także tytuł wpłaty (proponujemy zapis: "darowizna na cele statutowe") - taki zapis jest wystarczający, aby odliczyć darowiznę od dochodu. Jeżeli chcesz w rocznym zeznaniu podatkowym odliczyć darowiznę od swojego dochodu i zapłacić dzięki temu niższy podatek dochodowy, zachowaj dowód wpłaty na wypadek kontroli urzędu skarbowego.

POMÓŻ DZIECIOM Z AUTYZMEM ZBUDOWAĆ LEPSZE ŻYCIE!

Dziękujemy za każdą pomoc na rzecz Fundacji!