dr Anna Budzińska, psycholog.

Twórca i dyrektor Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku, placówki będącej jedną z pięciu na świecie i jedyną w Europie repliką Princeton Child Development Institute w USA. Wykładowca na Uniwersytecie Gdańskim, Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Pomysłodawczyni i twórczyni w Polsce trzystopniowego kursu doskonalącego dotyczącego terapii behawioralnej dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Pierwsza edycja tego kursu odbyła się w latach 90-tych XX wieku.

IWRD od 2005 roku zajmuje się wszechstronną pomocą osobom z autyzmem i ich rodzinom, uczy i szkoli specjalistów z kraju i Europy, Współautorka platformy edukacyjnej „Kwadrans dla terapii”, wykładowca akademicki, wykłada na studiach dziennych i podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim, na studiach podyplomowych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, autorka wielu artykułów naukowych oraz publikacji pomagających w prowadzeniu terapii. Organizuje sympozja, uczestniczy i prezentuje wyniki badań własnych na wielu konferencjach w Polsce, Europie i w USA.


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

© 2015 - 2022 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Google Ads powered by Anibia.pl | Projekt strony: Studio WWW