Dziękujemy, że zdecydowałeś się pomóc Instytutowi Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Prosimy o uzupełnienie niezbędnych danych i naciśnięcie przycisku "Dalej"

Imię
Nazwisko
Wybierz kwotę darowizny

Darowizny można dokonać poprzez formularz PayU lub w tradycyjny sposób na podane niżej konto:

Bank PKO BP: PL 23 1020 1811 0000 0402 0113 0012
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Dokonując wpłaty, oprócz kwoty i numeru naszego konta należy podać pełną nazwę naszej Fundacji (Fundacja – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka) oraz swoje imię i nazwisko.  Tytuł wpłaty "darowizna na cele statutowe" jest wystarczający, aby odliczyć darowiznę od dochodu. Jeżeli chcesz w rocznym zeznaniu podatkowym odliczyć darowiznę od swojego dochodu i zapłacić dzięki temu niższy podatek dochodowy, zachowaj dowód wpłaty na wypadek kontroli urzędu skarbowego.

Pomóż dzieciom z autyzmem zbudować lepsze życie!

Dziękujemy za każdą pomoc na rzecz Fundacji!