Stale wspierają Fundację IWRD

Fundacja Barbary Piaseckiej Johnson

Fundacja Barbary Piaseckiej Johnson

Fundacja Barbary Piaseckiej Johnson wspiera finansowo IWRD od momentu powstania w 2005 roku. Dzięki stałej pomocy nasza Fundacja może rozwijać swoją działalność statutową. Śp. Barbara Piasecka Johnson oraz Fundacja Barbary Piaseckiej Johnson są fundatorami i sponsorami budowy obecnej siedziby Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka, gdzie mieści się Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym, przy ul. Malczewskiego 139 w Gdańsku.

Gmina Miasta Gdańska

Gmina Miasta Gdańska

Gmina Miasta Gdańska wsparła projekt budowy Przedszkola Specjalnego dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym przez przekazanie w drodze darowizny działek przy ul. Malczewskiego 139 w Gdańsku. Ponadto od Gminy otrzymujemy stale dotacje oświatowe na działalność naszych przedszkoli.

www.gdansk.pl
Kancelaria Adwokacka Prawa Rodzinnego

Kancelaria Adwokacka Prawa Rodzinnego

Kancelaria Adwokacka Prawa Rodzinnego specjalizująca się w prawie rozwodowym i rodzinnym w Gdańsku, wspiera działania prawe Fundacji IWRD i służy pomocą w przypadku konieczności rozwiązania problemów prawnych przed którymi często stają rodzice i dziadkowie dzieci korzystających z opieki Fundacji.

www.adwokatprawarodzinnego.pl

 

W ciągu ostatnich 5 lat wsparli Fundację IWRD

Gdanska Fundacja Rozwoju Gospodarczego

Gdanska Fundacja Rozwoju Gospodarczego

Gdańska Fundacja Rozwoju Gospodarczego wsparła naszą Fundację środkami finansowymi, za które zostały zakupione laptopy, tablety oraz oprogramowanie terapeutyczne na rok szkolny 2023/24. Ponadto GFRG ufundowała nagrody w Niebieskich Igrzyskach 2023 i 2024, co pozwoliło wyróżnić dodatkowe placówki biorące udział w Niebieskich Igrzyskach.

www.investgda.pl/fundacja/


Bayer Polska

Bayer Polska

Pracownicy Bayer Polska od kilku lat przekazują nam środki pieniężne w ramach współpracy opartej na programie Talent Knows Talent, w którym pracownicy wybierają organizację, którą Bayer wesprze.
Fundacja przeznaczyła te środki na zakup pomocy dydaktycznych dla dzieci, multimedialnych pomocy naukowych, gier, zabawek, książek, środków dezynfekcyjnych oraz sprzętu do sali ćwiczeń i pomocy do zajęć ruchowych i z rytmiki. 
Ponadto z funduszy zebranych przez pracowników gdańskiego oddziału firmy podczas zbiórki charytatywnej mogliśmy zakupić piękną tablice multimedialną.

www.bayer.com/pl


LEGO Polska

LEGO Polska

LEGO Polska podarowało zestawy klocków wszystkim "Placówkom Rekomendowanym IWRD". Klocki posłużą do celów terapeutycznych. Ponadto LEGO jest fundatorem nagród na Niebieskie Igrzyska 2023 i 2024. Nagrody są przeznaczone dla zwycięskich oraz wyróżnionych placówek, które wzięły udział w Niebieskich Igrzyskach.

www.lego.com/pl-pl


Polskie Linie Lotnicze LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT ufundowały nagrody na Niebieskie Igrzyska 2024. Nagrody są przeznaczone dla zwycięskich oraz wyróżnionych placówek, które wzięły udział w Niebieskich Igrzyskach.

www.lot.com


Fundacja Neuca dla Zdrowia

Fundacja Neuca dla Zdrowia

Fundacja Neuca dla zdrowia w sposób szczególny wsparła IWRD podczas pandemii Covid 19 wyposażając terapeutów i pracowników IWRD w środki osobistej. Neuca hojnie angażuje się także w inne działania na rzecz dzieci z autyzmem. Neuca jest również sponsorem nagród w Niebieskich Igrzyskach 2024.

www.fundacjaneuca.pl


EagleMed

EagleMed

EagleMed podarował Fundacji nagrody na Niebieskie Igrzyska 2023 i 2024. Nagrody są przeznaczone dla zwycięskich oraz wyróżnionych placówek, które wzięły udział w Niebieskich Igrzyskach. Na rzecz Fundacji firma EagleMed podarowała również medyczne zestawy ratunkowo-opatrunkowe.

www.eaglemed.pl


ClickMeeting

ClickMeeting

ClickMeeting jest partnerem technologicznym Fundacji IWRD. Dzięki ClickMeeting uzyskaliśmy dostęp do technologii, dzięki której możemy organizować sympozja, konferencje, webinary i spotkania nawet dla kilku tysięcy uczestników równocześnie. ClickMeeting jest również sponsorem nagród w Niebieskich Igrzyskach 2024.

www.clickmeeting.com


Fundacja Energa

Fundacja Energa

Fundacja Energa przekazała Fundacji IWRD darowiznę pieniężną na zakup nagród na Niebieskie Igrzyska 2023 i 2024. Nagrody są przeznaczone dla zwycięskich oraz wyróżnionych placówek, które wzięły udział w Niebieskich Igrzyskach.

www.grupa.energa.pl


GetResponse

GetResponse

GetResponse jest partnerem technologicznym Fundacji IWRD. Dzięki GetResponse możemy komunikować się z rozległym gronem uczestników m.in. naszych webinarów, sympozjów, Niebieskich Igrzysk. GetResponse wyróżnia się przy tym wieloma użytecznymi dla naszej działalności funkcjami, prostym interfejsem oraz dużą skutecznością w masowej komunikacji.

www.getresponse.pl


G58 Design

G58 Design

G58 wspiera działalność Fundacji poprzez doradztwo i usługi w zakresie promocji – zdjęcia, ulotki, spoty, filmy. Jest również partnerem Niebieskich Igrzysk 2024.

www.g58.pl


Fundacja 4F Pomaga

Fundacja 4F Pomaga

Fundacja 4F Pomaga podarowała Fundacji nagrody na Niebieskie Igrzyska 2023. Nagrody są przeznaczone dla zwycięskich oraz wyróżnionych placówek, które wzięły udział w Niebieskich Igrzyskach.

www.4fpomaga.org


Phoenix Professional Audio GmbH

Phoenix Professional Audio GmbH

Phoenix Professional Audio GmbH podarował oraz zainstalował w Fundacji profesjonalne nagłośnienie sali konferencyjnej. Będzie ono wykorzystywane w uroczystościach, zabawach dzieci i szkoleniach organizowanych przez IWRD.

www.phoenix-pa.com

Hotel Sheraton w Sopocie

Hotel Sheraton w Sopocie

Hotel Sheraton w Sopocie wspiera działalność Fundacji pomagając organizować konferencje naukowe z udziałem zagranicznych gości poświęcone tematyce autyzmu oraz aukcje charytatywne. Zaprasza również naszych podopiecznych na ciekawe spotkania w swojej sali zabaw.

www.sheraton.pl/sopot/

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku wsparła zakup pomocy dydaktycznych i sprzętu elektronicznego pomocnych w prowadzeniu terapii dzieci z autyzmem.

www.asp.gda.pl

Jit Team

Jit Team

Jit Team podarował Fundacji 5 nowych, pięknych laptopów. Posłużą one do terpii dzieci z autyzmem, do przygotowywania programów edukacyjnych oraz prowadzenia szkoleń.

www.jit.team

 

 

Darowizny na cele statutowe Fundacji przekazali również:

 

Zapraszamy - dołącz do grona naszych darczyńców i pomóż dzieciom z autyzmem zbudować lepsze życie!

Już teraz możesz wesprzeć działalność Fundacji – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka przez:

  • wpłatę na konto bankowe Fundacji – Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka:
    PKO BP: 23 1020 1811 0000 0402 0113 0012
  • Link do szybkiej płatności można znaleźć tutaj.
  • darowizny rzeczowe dla Podopiecznych Fundacji w postaci zabawek, pomocy naukowych, materiałów biurowych, komputerów oraz komputerowych programów edukacyjnych
  • darmowe wykonywanie różnorodnych usług dla Instytutu np. drukowanie materiałów informacyjnych

Dokonując wpłaty, oprócz kwoty i numeru naszego konta należy podać pełną nazwę naszej Fundacji (Fundacja – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka), swoje dane (imię i nazwisko), a także tytuł wpłaty (proponujemy zapis: "darowizna na cele statutowe") - taki zapis jest wystarczający, aby odliczyć darowiznę od dochodu. Jeżeli chcesz w rocznym zeznaniu podatkowym odliczyć darowiznę od swojego dochodu i zapłacić dzięki temu niższy podatek dochodowy, zachowaj dowód wpłaty na wypadek kontroli urzędu skarbowego.


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

© 2015 - 2022 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Google Ads powered by Anibia.pl | Projekt strony: Studio WWW