Klub Przyjaciół IWRD (Klub) jest niezależną i nieformalną grupą, powołaną z inicjatywy rodziców dzieci z autyzmem, będących podopiecznymi Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD).

Cele powstania Klubu:

  • wzajemne wspieranie, wymiana doświadczeń i informacji,
  • działanie na rzecz rozwoju i promocji IWRD,
  • działanie na rzecz podnoszenia świadomości społecznej na temat autyzmu.

Członkami Klubu Przyjaciół IWRD mogą zostać rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Specjalnego dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym oraz Przedszkola Integracyjnego „Bajkowa Akademia”, prowadzonych przez IWRD. Ponadto członkostwo w Klubie jest otwarte dla innych członków rodzin, przyjaciół, znajomych oraz opiekunów dzieci i innych osób, które łączy gotowość do współdziałania na rzecz realizacji postawionych celów.

Członkowie Klubu zobowiązują się do:

  • zaangażowania na rzecz rozwoju i promocji IWRD oraz podnoszenia świadomości społecznej nt. autyzmu, w miarę własnych możliwości,
  • uczestniczenia w spotkaniach Klubu, w miarę własnych możliwości,
  • bezinteresownego dzielenia się swoimi doświadczeniami i informacjami.

Fundacja IWRD wspiera działalność Klubu i udostępnia salę na potrzeby spotkań Klubu w swojej siedzibie.

Informacje dot. terminów spotkań Klubu dostępne na FB:

https://www.facebook.com/iwrdpl/

Zainteresowanych członkostwem w Klubie zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 - 2017 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Projekt strony: Studio WWW, Projektowanie stron www

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.